TRADYCYJNE PALUSZKI

Z PIECA

paluszki ekologiczne z certyfikatem

Korzystamy z tego co daje nam natura. Jesteśmy dumni ze stworzonych przez nas receptur, które są bazą do wypieku zdrowych, naturalnych paluszków o niespotykanych, kuszących smakach.

Nasze paluszki cechuje najwyższa jakość. Zawsze dążymy do polepszenia jakości naszych paluszków. Do ciasta hojnie dodajemy zdrowe, często drogie, orzechy miód suszone zioła, sól morską i inne naturalne składniki pamiętając o zasadzie „w zdrowym ciele, zdrowy duch“ (Deciumus Junius Juvenalis)

jesteśmy bezkonkurencyjni. Jako jedyni w Polsce produkujemy paluszki z certyfikatem BIO. Są one dowodem na to, że zdrowe jedzenie może być smaczne.

Cenimy innowacje. Stosujemy nowoczesne metody wypieku i pakowania naszych produktów.

Jesteśmy polską firmą, a nasze paluszki doceniają zarówno Polacy jak i obcokrajowcy.

O NAS

Stema & Manless Paluszki i Przekąski wykorzystuje wieloletnie doświadczenie i pielęgnuje tradycje marki Manless 1995 w produkcji grubych i paluchów oraz cienkich paluszków  o niespotykanych smakach i wyjątkowym składzie. Nasze paluszki wypiekane są z naturalnych składników, co czyni je nie tylko smaczną, ale i zdrową przekąską. Z myślą o potrzebach naszych klientów oraz podążając za główną ideą firmy, która skupia się na zdrowym odżywianiu, posunęliśmy się w produkcji o jeszcze jeden krok ku naturalności. Jako jedyni w Polsce uzyskaliśmy certyfikat BIO i tym samym rozpoczęliśmy produkcję paluszków ekologicznych. Mając również na uwadze wygodę i dbałość o jakość naszych produktów wprowadzamy coraz więcej paluszków w opakowaniach kartonikowych, które wyróżniają nasze wyroby spośród innych.

 
„Można nie jeść w ogóle, ale nie można jeść źle”.

NASZE PRODUKTY MOŻNA NABYĆ W:

 

KONTAKT

STEMA & MANLESS Paluszki i Przekąski Sp. z o.o.

Adres zakładu produkcyjnego:

NOWA PUŁAPINA 2C, 96-314 BARANÓW 

TEL/FAX. 46 856 00 13

handlowy@stema-polska.pl

WWW.STEMA-POLSKA.PL 

  • Facebook Social Ikona
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now